Beste leden en familie,

Zaterdag 6 oktober vind het NK clubs plaats. Dit is een nieuw evenement waarbij de beste clubs van Nederland tegen elkaar strijden. Op basis van de resultaten van vorig seizoen is STG Koggenland als 4e geselecteerd, dus het podium is in zicht!

Achter de schermen zijn we druk bezig een team samen te stellen, maar deze toppers kunnen natuurlijk niet zonder de steun van onze leden, van u dus!

Zorg dus dat u er bij bent zaterdag 6 oktober vanaf 11:00.

Naast ons team Koggenland doen er ook vele andere nationale toppers mee.

De entree is t/m 12 jaar gratis. Vanaf 13 jaar EUR 7,50.

Meer informatie over het evenement vind u op www.nkclubs.nl

U kunt op eigen vervoer naar Thialf reizen, maar u kunt ook gebruik maken van onze touringcar. De bus vertrekt rond 9:30 vanaf ijsbaan de Westfries in Hoorn en brengt u rond 19:00 weer terug. Wij vragen voor de busrit een bijdrage van EUR 10,00 pp.

Wilt u mee met de bus, stuur dan een mailtje naar info@www.stgkoggenland.nl en vermeld hierbij de naam/namen van de personen die mee willen reizen. Kinderen onder de 13 jaar kunnen uitsluitend worden aangemeld door een volwassene die zelf ook daadwerkelijk met de bus meereist en de kinderen deze dag begeleidt.

Bij onvoldoende deelname moeten wij  de busrit helaas annuleren. Dit hoort u uiterlijk maandag 1 oktober.

Steun ons team en ga met ons mee!

Het bestuur van STG Koggenland

Write a comment:

You must be logged in to post a comment.

STG Koggenland

© 2019 Geva Webdesign