Clubkampioenschappen

Uitgangspunten

Ieder seizoen worden in de categorie pupillen en junioren t/m masters clubkampioenen vastgesteld. Hiervoor hanteren we de volgende uitgangspunten:

Pupillen

  • Indeling per KNSB-categorie F t/m A waarbij meisjes en jongens gescheiden zijn in klassement
  • Er worden alleen seizoentijden gerekend, gereden op ijsbaan De Westfries in Hoorn
  • Om zoveel mogelijk rijders in het klassement per categorie te krijgen, zijn de volgende afstandscombinaties vastgesteld:
    • Pupillen F – 100m + 300m
    • Pupillen E – 100m + 300m
    • Pupillen D – 100m + 300m
    • Pupillen C – 100m + 300m
    • Pupillen B – 300m + 500m
    • Pupillen A – 300m + 500m
  • Per categorie vindt tijdens het slotfeest (einde seizoen) de huldiging plaats en worden de prijzen uitgereikt
  • Alle pupillen krijgen een certificaat met de seizoentijden op alle gereden afstanden op willekeurige banen (o.b.v. per seizoen vastgestelde peildatum t.b.v. opmaak certificaat voor slotfeest)

Junioren t/m masters

  • Indeling per KNSB-categorie waarbij dames en heren gescheiden zijn in klassement
  • Afhankelijk van het aantal deelnemers in de oudere categorieën worden deze al dan niet samengevoegd in klassementen. Dit wordt per seizoen bepaald.
  • Om zoveel mogelijk rijders in het klassement per categorie te krijgen zijn de volgende afstandscombinaties vastgesteld:
    • Junioren C – 500m + 1.000m
    • Junioren B – 500m + 1.000m (alleen dames)
    • Junioren B – 500m + 1.500m (alleen heren)
    • Junioren A – 500m + 1.500m
    • (Neo)-senioren – 500m + 1.500m
    • Masters – 500m + 1.500m
  • Per categorie vindt tijdens het slotfeest (einde seizoen) de huldiging plaats
  • Voor alle junioren t/m masters is een certificaat beschikbaar met de seizoentijden op alle gereden afstanden op willekeurige banen (o.b.v. per seizoen vastgestelde peildatum t.b.v. opmaak certificaat voor slotfeest)

Overall Clubkampioenen

  • Onafhankelijk van de categorie wordt er een clubkampioen vastgesteld met de snelste seizoentijd
    • Dames – 500m + 1.500m
    • Heren – 500m + 1.500m
  • De tijden moeten gereden zijn op ijsbaan De Westfries in Hoorn o.b.v. per seizoen vastgestelde peildatum ter opmaak van het klassement (voor het slotfeest)
  • Tijdens het slotfeest vindt de huldiging plaats en zal de wisselbeker met toevoeging van seizoen/naam worden overhandigd (die uiterlijk in februari weer aan de club teruggegeven dient te worden)

Seizoen*

Dames

Heren

‘90 – ‘91 Barbara Smit niet bekend
‘91 – ‘92 Barbara Smit niet bekend
‘92 – ‘93 Cindy Groen niet bekend
‘93 – ‘94 Lobke Vermeulen niet bekend
‘94 – ‘95 Cindy Groen niet bekend
‘95 – ‘96 Cindy Groen niet bekend
‘96 – ‘97 Nury Lute Gerben Konijn
‘97 – ‘98 Cindy Groen Marco Molenaar
‘98 – ‘99 Nury Lute Marco Molenaar
‘99 – ‘00 Maloe Beemsterboer Erik Jan Spijkerman
‘00 – ‘01 Maloe Beemsterboer Erik Jan Spijkerman
‘01 – ‘02 Maloe Beemsterboer Joeri Stoop
‘02 – ‘03 Maloe Beemsterboer Jacco Schouwe
‘03 – ‘04 Maloe Beemsterboer Jacco Schouwe
‘04 – ‘05 Paula Mol Bas Bervoets
‘05 – ‘06 Inge Bervoets Pim Schipper
‘06 – ‘07 Inge Bervoets Pim Schipper
‘07 – ‘08 Inge Bervoets Bas Bervoets
‘08 – ‘09 Marit Dekker Pim Schipper
‘09 – ‘10 Irene Schouten Pim Schipper
‘10 – ‘11 Irene Schouten* Pim Schipper
‘11 – ‘12 Irene Schouten Oscar van Leen
‘12 – ‘13 Linda Koomen Tim Kieftenburg
‘13 – ‘14 José Boots Tim Kieftenburg
‘14 – ‘15 Maaike Koomen Tim Kieftenburg
‘15 – ‘16 Renata Velthuijsen Thomas Rinia
‘16 – ‘17 Evelien Vijn Raoul van Aken
‘17 – ‘18 Anne Smit Jeffrey Kors
‘18 – ‘19 Renata Velthuijsen Ivo de la Porte
‘19 – ‘20

* klik op het jaartal voor de uitslag van de clubkampioenschappen van dat seizoen